- COVER Solidna naprawa głośników i gitar

Idź do spisu treści

Menu główne

Firma instnieje na rynku od 1990 r. jednak przygoda z muzyką, akustyką i lutnictwem zaczęła się w połowie lat sześćdziesiątych. Wtedy została wykonana pierwsza gitara elektryczna, pierwsze lampowe wzmacniacze i kolumny głośnikowe.
Zacząłem też grać na gitarze w zespołach bluesowych i rockowych. Sukcesy na przeglądach oraz warsztaty muzyczne powodowały, że pasja ta stale sie rozwijała. Równolegle z graniem cały czas wykonywałem gitary, kolumny i naprawiałem głośniki.
W 1990 r. po zarejestrowaniu firmy produkowano gitary elektryczne, kolumny głośnikowe, które były sprzedawane w sieci sklepów muzycznych jak też we własnym sklepie. Wszelkie prace wykonywano ręcznie co sprawiało, że każda gitara miała inne brzmienie. Wykonywano też naprawy wszelkich typów głośników. Przez kilka lat byłem zatrudniony w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie jako akustyk. Zdobyte tam doświadczenie wzbogaciło moje umiejętności i umożliwiło współpracę z firmami nagłośnieniowymi.
Obecnie firma zajmuje się naprawą głośników i kolumn głośnikowych wszelkich typów, naprawą oraz przeróbkami wszelkich gitar oraz handlem głośnikami, gitarami oraz osprzętem muzycznym i akustycznym. Kilkadziesiąt lat doświadczenia sprawia że wszelkie naprawy wykonywane są solidnie, ręcznie z uwzględnieniem wszelkich zasad lutnictwa i akustyki.

Włodzimierz Kowernik


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego